O nas
Pasieka u Karola
Pasiekę ponad 40 lat temu założył mój Tato, a ja jego obowiązki przejąłem w 2010 roku. Wcześniej gruntownie przygotowałem się do tej roli w 4 letnim Technikum Pszczelarskim w Pszczelej Woli oraz na zagranicznych praktykach.
Dziś razem z ukochaną Żoną oraz najbliższą rodziną i przyjaciółmi pracujemy w naszej Pasiece, aby dostarczyć Ci najbardziej wartościowe, naturalne i prawdziwe skarby prosto od naszych pszczółek.
Pozdrawiam,
Karol Iwasieczko
Pasieka u Karola