Prawdziwy miód akacjowy
z prywatnej pasieki

Prawdziwy, słodki miód akacjowy posiada wiele właściwości leczniczych. Wspomaga nie tylko walkę z chorobami i regenerację organizmu, ale działa również kojąco na nerwy. Wiemy również, że spożywanie tego naturalnego i zdrowego owocu pracy naszych pszczół doskonale uspokaja i poprawia samopoczucie. 

Bardzo jasny miód
akacjowy od pszczelarza

Płynny miód akacjowy ma tak jasną barwę, że czasem jest wręcz przezroczysty. W wyniku krystalizacji jego kolor zmienia się na kremową. W każdej postaci aromat miodu akacjowego jest bardzo delikatny, dlatego za tym gatunkiem miodu przepadają także dzieci. To dobra wiadomość dla rodziców, którzy chcą w naturalny sposób wzmocnić organizmy swoich pociech.

Miód akacjowy pomaga w stanach zapalnych układu trawiennego

Wiele zastosowań
miodu akacjowego

Słodki miód akacjowy reguluje trawienie i regeneruje błonę śluzową oraz wykazuje działania przeciwwrzodowe, odżywiające, przeciwskurczowe i przeciwzapalne. Warto spożywać go w okresie rekonwalescencji, przeziębienia, ale również w stanach zapalnych układu trawiennego, skurczach jelit i chorobie wrzodowej. Miód akacjowy doskonale wspomaga regenerację po wysiłku umysłowym i fizycznym.

Szeroka oferta pszczelich produktów

Zapraszamy Cię do skorzystania z szerokiej oferty naturalnych pszczelich produktów o wielu właściwościach leczniczych. Sprawdź inne skarby Pasieki u Karola.

Blog ociekający miodem

Dowiedz się więcej o wpływie miodu na Twój organizm. Poznaj zaskakujące fakty o pszczołach. Odkryj, jak wyglądają prace w pasiece. To wszystko i wiele więcej znajdziesz na naszym ociekającym miodem blogu.