Niepowtarzalny
miód z malinami

Nasz prawdziwy miód z malinami wyróżnia się nie tylko doskonałym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. To zniewalające połączenie posiada także właściwości lecznicze, z których z przyjemnością skorzystają również Twoje dzieci. 

98% miodu i 2% malin
to 100% zdrowia

W słoiczku o pojemności aż 130 ml zamknęliśmy naturalny, rzepakowy miód oraz liofilizowane maliny w uczciwych proporcjach. Wysuszone w ujemnej temperaturze owoce zachowały pełnię swoich leczniczych właściwości. W połączeniu z prawdziwym, rzepakowym miodem, stanowią nie tylko smaczny dodatek do ulubionych potraw i napojów, ale także naturalny środek wspomagający organizm.

Miód z malinami na przeziębienie

Lecznicze właściwości
miodu z maliną

Przeciwzapalne właściwości miodu rzepakowego połączyliśmy z dobroczynnym wpływem malin na ludzkie ciało. Dlatego nasz miód z maliną doskonale sprawdza się w przeziębieniach, wykazując działanie napotne. Duża zawartość błonnika stymuluje pracę jelit, a maliny są dodatkowym źródłem przeciwutleniaczy oraz witamin (szczególnie witaminy C).

Miód z malinami i inne zdrowe pyszności

W Pasiece u Karola kupisz pyszny i zdrowy, prawdziwy miód z malinami oraz inne naturalne produkty lecznicze. Sprawdź naszą bogatą ofertę i poznaj zbawienny właściwości innych owoców ciężkiej pracy naszych pszczół.

Blog ociekający miodem

Dowiedz się więcej o wpływie miodu na Twój organizm. Poznaj zaskakujące fakty o pszczołach. Odkryj, jak wyglądają prace w pasiece. To wszystko i wiele więcej znajdziesz na naszym ociekającym miodem blogu.