Świece z wosku pszczelego także działają leczniczo

Świece z naturalnego wosku pszczelego prezentują się niesamowicie. I wydzielają równie niesamowity miodowo-propolisowy zapach. Ale to nie jedyne ich zalety, ponieważ świece z wosku pszczelego poprawiają jakość życia alergikom i astmatykom, a stosować je powinni także rodzice małych dzieci.

Świece z pszczelego wosku
z Pasieki u Karola

Wosk służy pszczołom do budowy plastrów, przeznaczonych do wychowywania młodych pokoleń oraz magazynowania miodu. W ciągu sezonu jedna pszczela rodzina może wyprodukować zaledwie 2 – 3 kg wosku. Wytwarzamy z niego piękne świece, które są nie tylko unikatowymi ozdobami, ale wykazują również dobroczynny wpływ na ludzki organizm.

Świece z wosku pszczelego

Lecznicze właściwości
świec z pszczelego wosku

Zapalona naturalna świeca z pszczelego wosku neutralizuje zapachy, nawet tak uciążliwe, jak woń papierosowego dymu, chociaż spala się bezzapachowo. Poza tym ujemnie jonizuje powietrze, co obniża poziom stresu i pozytywnie wpływa na układ nerwowy.

Ale największą korzyścią z ujemnej jonizacji, jest oczyszczanie powietrza z wirusów, bakterii i alergenów. To szczególnie istotne dla zdrowia dzieci, zwłaszcza chorujących na astmę oraz inne schorzenia układu oddechowego. 

Woskowe świece i inne pszczele skarby

Sprawdź bogatą ofertę Pasieki u Karola, w której znajdziesz wiele naturalnych produktów pszczelich oraz przepyszne, prawdziwe miody. Dzięki tym naturalnym lekarstwem poprawisz stan swojego zdrowia i najlepiej zadbasz o Twoich najbliższych.

Blog ociekający miodem

Dowiedz się więcej o wpływie miodu na Twój organizm. Poznaj zaskakujące fakty o pszczołach. Odkryj, jak wyglądają prace w pasiece. To wszystko i wiele więcej znajdziesz na naszym ociekającym miodem blogu.