Pierzga pszczela
od pszczelarza

Niezwykle bogaty skład naturalnej pierzgi zbawiennie wpływa na ludzki organizm. Przyjmuje się ją w chorobach układu pokarmowego, metabolicznych, układu moczowego, skóry, układu nerwowego, immunologicznych. Wspomaga nawet walkę z nowotworem oraz schorzeniami układu krążenia.

Naturalna pierzga
prosto od pszczelarza

Pierzga powstaje z połączenia kwiatowego pyłku, miodu oraz śliny pszczół. Owady ubijają ją w komórkach plastrów, gdzie w wyniku fermetnacji mlekowej pierzga zyskuje odporność na pleśni i procesy gnilne. Sprzedajemy ją w postaci ciemnobrązowych, nieregularnych grudek , idealnych do przygotowania leczniczych naparów.

Pierzga to źródło witamin

Pierzga - bogate źródło
cennych składników odżywczych

Trudno przecenić pozytywny wpływ na ludzki organizm regularnie spożywanej pierzgi. A to dlatego, że zawiera między innymi witaminy A, B1, B2, B3, B6, B7, B12, C, E, D oraz K. Ponadto: fosfor, żelazo, krzem, mangan, potas, miedź, sód, selen i cynk. 

Pierzga pszczela zawiera również jeszcze więcej białka niż pyłek kwiatowy, dzięki czemu doskonale odżywia.

Pierzga, miody i inne pszczele produkty

Oferujemy zdrowe, naturalne produkty pszczele takie, jak pierzgę, pyłek kwiatowy czy propolis. W Pasiece u Karola kupisz także smaczne, prawdziwe miody oraz dowiesz się więcej na temat życia pszczół i ich wpływu na ludzi. Poznaj naszą ofertę

Blog ociekający miodem

Dowiedz się więcej o wpływie miodu na Twój organizm. Poznaj zaskakujące fakty o pszczołach. Odkryj, jak wyglądają prace w pasiece. To wszystko i wiele więcej znajdziesz na naszym ociekającym miodem blogu.