Prawdziwy miód nawłociowy
to naturalny antybiotyk

Miód nawłociowy jest pyszny, ponieważ posiada delikatny słodko-gorzki posmak, który idealnie komponuje się z jego kojącym zmysły aromatem. Ale przede wszystkim miód z nawłoci cechuje się wyjątkowymi właściwościami leczniczymi.

Miód nawłociowy:
na przeziębienie, na stawy i do kąpieli

Miód z nawłoci pomaga podczas przeziębienia, a przyjmowany długotrwale wspomaga leczenie stawów. Możesz również użyć go do przygotowania leczniczej kąpieli, która zrelaksuje Cię i rozluźni Twoje ciało, jednocześnie regenerując skórę. Działa moczopędnie, żółciopędnie, przeciwzapalnie i poprawia ukrwienie nerek.

Miód nawłociowy na smutek i zmęczenie

Rzadki miód nawłociowy lepszy niż miód manuka

Wyniki niezależnych badań sugerują, że miód nawłociowy może mieć większą aktywność antybiotyczną, niż osławiony miód manuka.

Spożywaj miód z nawłoci regularnie, jeśli chcesz wzmocnić leczenie alergii wziewnych, poprawić swój nastrój albo szybko regenerować się po wysiłku fizycznym lub umysłowym.

Miód gryczany i inne skarby Pasieki u Karola

W 100% polski miód gryczany to bogactwo smaku i właściwości zdrowotnych. Możesz cieszyć się nim samemu lub podarować ukochanej osobie. Sprawdź także inne skarby z Pasieki u Karola i wybierz upominki, które zawsze są doskonałym pomysłem na każdą okazję.

Blog ociekający miodem

Dowiedz się więcej o wpływie miodu na Twój organizm. Poznaj zaskakujące fakty o pszczołach. Odkryj, jak wyglądają prace w pasiece. To wszystko i wiele więcej znajdziesz na naszym ociekającym miodem blogu.