Jasny miód rzepakowy
z prywatnej pasieki

Popularny miód rzepakowy korzystnie wpływa na ludzki organizm, wspomagając go w leczeniu przeziębień i znacznie poważniejszych schorzeń. Stosowany bywa zwłaszcza w chorobach układu moczowego oraz nerwowego.

Dla Ciebie: wyjątkowo słodki
prawdziwy miód rzepakowy

Wcześnie, bo już na przełomie kwietnia i maja powstaje miód rzepakowy. Dlatego jest jednym z pierwszych miodów w pasiece po zimowym odpoczynku pszczół. Miód rzepakowy jest jasny, a po naturalnej krystalizacji, która przebiega szybko, niemal biały. Posiada bardzo słodki smak i delikatny aromat, dlatego smakuje praktycznie wszystkim.  

Miód rzepakowy wspomaga pracę układu trawiennego

Miód rzepakowy ma
doskonałe właściwości lecznicze

Słodki rzepakowy miód stosuje się w leczeniu alergii oraz regeneracji po wysiłku umysłowym i fizycznym. Wspomaga on pracę wątroby, odtruwanie organizmu i stymuluje przemianę materii, działając jednocześnie ochronnie na żołądek. 

Bywa doskonałym lekarstwem na zgagę, ale wspomaga także prace układu krwionośnego i łagodzi dolegliwości chorób układu moczowego.

W Pasiece u Karola: nie tylko słodki miód rzepakowy

Odkryj bogactwo leczniczych właściwości pszczelich produktów z naszej Pasieki. Sprawdź inne gatunki zdrowych, prawdziwych miodów. Dowiedz się, na co pomagają inne owoce ciężkiej pracy naszych pszczół.

Blog ociekający miodem

Dowiedz się więcej o wpływie miodu na Twój organizm. Poznaj zaskakujące fakty o pszczołach. Odkryj, jak wyglądają prace w pasiece. To wszystko i wiele więcej znajdziesz na naszym ociekającym miodem blogu.