Prawdziwy miód lipowy
z własnej pasieki

Ten pyszny lipowy miód nasze pszczoły zbierały na przełomie czerwca i lipca. My tylko zapakowaliśmy go w słoiki o pojemności 900 ml, abyś mógł cieszyć się jego aromatycznym smakiem i korzystać ze zdrowotnych właściwości.

Naturalny miód lipowy:
słodka pomoc w przeziębieniu

Trudno przecenić korzyści ze spożywania miodu lipowego w trakcie przeziębienia. Działa on bowiem przeciwbakteryjnie, wykrztuśnie i napotnie, a także obniża gorączkę.

Dodatkowo prawdziwy miód lipowy wykazuje działanie uspokajające i ułatwia zasypianie. A oprócz tego rozgrzewa i koi, natomiast spożywany często reguluje ciśnienie tętnicze krwi. 

Kup miód dla Twoich bliskich

Gdy dbasz o zdrowie Twoich bliskich…

Niektórych leków nie da się niczym zastąpić, więc ich zażywanie jest koniecznością. Ale wiele przykrych dolegliwości związanych z jesiennymi czy zimowymi infekcjami skutecznie i bezpiecznie złagodzi naturalny miód lipowy. Dlatego warto go mieć w swojej apteczce.

Prawdziwy miód lipowy z Pasieki u Karola

Wybierając nasz aromatyczny miód lipowy zyskujesz gwarancję, że będzie to w 100% polski miód, pochodzący tylko i wyłącznie z naszej prywatnej pasieki. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o miodach lub o naszych pozostałych rzemieślniczych

Blog ociekający miodem

Dowiedz się więcej o wpływie miodu na Twój organizm. Poznaj zaskakujące fakty o pszczołach. Odkryj, jak wyglądają prace w pasiece. To wszystko i wiele więcej znajdziesz na naszym ociekającym miodem blogu.